Чемеровецька селищна територіальна громада

Відновлено освітлення в селі Біла

Сьогодні комунальники працювали в селі Біла над відновленням вуличного освітлення. З використанням автовишки КП «Комунсервіс» проведено заміну лампочок, які вийшли з ладу. Встановлено  додаткові ліхтарі  біля дошкільного навчального закладу.  Замінено  на підстанції магнітний пускач та таймер,  внаслідок чого відновлено освітлення  по вулицях Молодіжна, Вербина, Незалежності, Сергія Драпатого.

16:25 06.04.2021

Комісія ТЕБ та НС вирішила

Вчора відбулося позачергове онлайн-засідання комісії з питань ТЕБ і НС Хмельницької облдержадміністрації, на якому було прийнято рішення з 7 квітня привести карантинні заходи до вимог "червоної зони". У студії селищної ради були присутні члени місцевої комісії ТЕБ та НС, з якими по завершенні онлайн-наради селищний голова Олександр Собань також провів засідання. На виконання протокольного рішення обласної комісії від 05 квітня 2021 року Чемеровецькою селищною комісією ТЕБ та НС прийнято відповідне рішення, згідно якого

08:20 06.04.2021

Вітання Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня з Великоднем!

Цієї неділі, 04 квітня, римо-католики святкують день Христового Воскресіння. Тож, шановні віряни західного  обряду, прийміть найщиріші вітання з величним християнським святом – Світлого Христового Воскресіння!

09:08 04.04.2021

Заходи вуличного освітлення в селах Юрковецького старостату

Сьогодні комунальники працюють в Юрківцях та Теремківцях над відновленням вуличного освітлення. З використанням автовишки електрик КП «Комунсервіс» проводить заміну лампочок, які вийшли з ладу. Також змонтовано лінію на кількох опорах, де досі ще не було вуличного освітлення, зокрема по вулиці Хмельницьке шосе.

16:15 02.04.2021

Відзначили 77 –му річницю визволення села Летава

З нагоди дня визволення від німецько-фашистських загарбників староста Володимир Бучківський, голова правління СВК «Летава» Михайло Шаповал, працівники кооперативу та старостату поклали квіти до меморіалу Слави, де викарбувані імена односельців, які загинули на фронтах війни та бійців, які загинули під час визволення села.

16:14 02.04.2021

Творчі зустрічі

Днями в Чемеровецькій музичній школі відбулась творча зустріч двох колективів мистецьких шкіл. З концертом "Творчі зустрічі"для учнів та викладачів нашої музичної школи завітали викладачі Волочиської дитячої школи мистецтв.

16:13 02.04.2021

Чемеровецька громада використає 1000 євро на запровадження сортування сміття

На території Чемеровецької громади буде реалізовано проєкт  «Мобільна інфобот-платформа «Бережи довкілля – сортуй сміття», який отримав перемогу  на розробку та реалізацію адвокаційних проєктів кіноклубами медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Ініціювали участь у конкурсі представники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки та громадської організації «Ініціативні громадяни Чемеровеччини» Марія Кульпінська та Ольга Галак. Конкурс   отримав підтримку експертів «Мережі DOCU/CLUB – за реформи!»  та фінансування Європейського Союзу та Національного фонду на підтримку демократії у розмірі до 1000 євро. Заходи проєкту будуть реалізовуватись на території громади з  квітня по липень поточного року.

16:13 02.04.2021

Про додаткові обмежувальні заходи

Сьогодні у зв'язку з загостренням поширення захворювань на коронавірусну хворобу COVID-19 на території громади, в оперативному режимі було зібрано та проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Чемеровецької селищної ради. Директор КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» Іван Лаврентьєв повідомив, що  через значний ріст захворюваності та переповнення денного стаціонару лікарні хворими, уже розгорнуто 20 додаткових ліжко місць. Темпи росту хвороби підтвердив завідувач Чемеровецьким районним лабораторним відділенням Василь Мазур. За три місяці поточного року кількісний показник хворих майже досягає рівня захворюваності за весь минулий 2020 рік. Саме тому, присутні одноголосно проголосували за прийняття протокольного рішення, яке вбачає ряд додаткових заходів для протидії пандемії.

16:11 02.04.2021