Привітали з професійним святом

У переддень професійного свята Чемеровецьки селищний голова Олександр Собань привітав колектив Солодового заводу ПрАТ «Оболонь» з Днем працівників харчової промисловості.  «Навіть у непростих умовах карантину солодовий завод стабільно працював та і надалі забезпечує високоякісною сировиною для виготовлення пива. Переконаний, що ви й надалі нарощуватимете темпи виробництва та оновлення технологій.», – зауважив Олександр Собань.

15:22 16.10.2020

Продовжується щебеневий ремонт на дорогах громади

З метою покращення дорожнього покриття за кошти селищної ради проводиться щебеневий  ремонт на дорогах населених пунктів громади. Сьогодні комунальною технікою розгорнуто щебінь вулицями села Сокиринці.

15:16 16.10.2020

Заходи освітлення в селах громади

Сьогодні працівники КП «Комунсервіс» працювали в Ямпільчику. Для повного завершення вуличного освітлення села майстри працювали над монтажем по вулицях Центральній та Скальна. Використовуючи комунальну автовишку встановлено 6 нових ліхтарів та проведено заміну 12.

13:50 16.10.2020

Розпочато ремонт приміщення інклюзивно-ресурсного центру

Ремонт розпочато з метою збільшення робочих кабінетів  інклюзивно-ресурсного центру Чемеровецької селищної ради, який розміщено в будівлі  Будинку школярів.  Також з метою  забезпечення комфортних умов для  перебування в закладі вихованців та працівників  розпочато будівництво внутрішнього туалету.

17:02 15.10.2020

Стартував опалювальний сезон у ДНЗ громади

З 15 жовтня згідно рішення виконавчого комітету селищної ради розпочато опалювальний сезон в усіх  дошкільних закладах освіти громади. Опалення в закладах загальної середньої освіти розпочнуть по завершенні осінніх канікул 02 листопада.

17:01 15.10.2020

Завершено вуличне освітлення в селі Хропотова

Селищний голова Олександр Собань визначив основними заходами у плані розвитку населених пунктів об’єднаної  громади протягом  поточного року завершити вуличне освітлення усіх сіл. Поступово реалізовуючи визначену ціль, цього тижня до числа освітлених населених пунктів додалось село Хропотова. Працівники комунального підприємства «Комунсервіс»  завершили капітальний ремонт лінії.

17:00 15.10.2020

З нагоди Дня захисника України

А також з нагоди  Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у селі Почапинці біля пам»ятного знака відбулися урочистості, в ході яких учасником бойових дій Іваном Дорошем піднято державний прапор, хвилиною мовчання вшановано пам'ять борців за незалежність нашої держави, звучали урочисті промови та патріотичні пісні. Такі ж тематичні заходи пройшли в усіх населених пунктах громади.

09:09 14.10.2020

Шановні захисники України!

Служити державі завжди було почесною справою. І подвійна честь та велика гордість захищати рідну землю в непрості для неї часи, дарувати людям спокій та оптимізм.

16:22 13.10.2020

З нагоди Дня захисників України

Сьогодні на Центральній площі  селища Чемерівці відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня захисника України. Початком урочистостей  стало покладання квітів  до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Селищний голова Олександр Собань привітав учасників заходу з прийдешнім святом.

15:33 13.10.2020

Обговорили актуальні питання діяльності громади

Відповідно до робочого плану сьогодні   відбулась апаратна нарада за участю виконуючих обов’язки старост. Начальники відділів виконавчого комітету доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та повідомили про заплановані заходи на поточний. Детальними в обговоренні з в.о старост стали теми вивезення матеріалу для ремонту доріг, проведення заходів освітлення та водозабезпечення, готовності до нового опалювального сезону.  Визначились з черговістю залучення працівників та техніки  комунального підприємства «Комунсервіс» до виконання господарських робіт в селах об’єднаної селищної ради.

16:53 12.10.2020