Чемеровецька селищна територіальна громада

Робоча зустріч в рамках акції

Сьогодні в ході Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" проведено робочу зустріч та вуличну акцію до Міжнародного дня скасування рабства. Захід відбувся в рамках проєкту МОМ IOM Ukraine "Впровадження Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації у Вінницькій та Хмельницькій областях" за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та USAID.

16:45 01.12.2020

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства»

Дні проведення акції  створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства та дії щодо захисту прав людини. З цієї нагоди працівники Чемеровецької центральної бібліотек для дітей запланували проведення ряду заходів. Першим провели правову фокус-годину «Право для всіх і для кожного», її учасниками були  учні 4-А класу Чемеровецького НВК №1. Основною метою заходу було донесення інформації до учнівської молоді, що будь-яке насилля є порушенням прав людини.

16:58 30.11.2020

Держпродспоживслужба району повідомляє

Відповідно до листів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ВХ № 11.1.3-5/2/17844 від 23.11.2020 року «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4924-fup 2» та «Щодо повідомлення RASFF  № 11.1.3.-5/2/17841 від 23.11.2020 року  виявлено:

10:34 30.11.2020

«Збережи пам'ять. Збережи правду»

Такого геноциду, який пережили українці, не знала жодна із націй. Більш жахливого методу, ніж заморити голодом та тим самим винищити український народ, годі було вигадати. У ті страшні роки гинули цілі родини, а ті, хто залишився в живих, згодом розповідали, що немає нічого страшнішого, ніж бачити, як від голоду пухнуть і мруть діти та дорослі. Довгий час влада замовчувала точну кількість жертв Голодомору, але ті цифри, які стали відомі згодом, жахають – голодом закатували понад 10 мільйонів українців…

16:28 28.11.2020

Голодомор: ми зобов'язані пам'ятати!

У День пам’яті жертв Голодоморів 28 листопада в Україні традиційно вшанують заморених голодом хвилиною мовчання або молитвою, відвідають поминальне богослужіння, згадуючи вбитих комуністичним тоталітарним режимом співвітчизників. Такі ж  заходи вшанування відбудулись і у селі Почапинці. В.о старости Віталій Загородній та працівники закладів освіти, культури, соціальні робітники поклали лампадки до пам'ятника жертвам Голодомору 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років.

16:27 28.11.2020

«Голодомор: пам'ять во спасіння»

З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду українського народу бібліотекарями Чемеровецької центральної бібліотека для дітей спільно з учнями 3-Б класу Чемеровецький НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей та МНВК під час book-travel: «Голодомор: пам'ять во спасіння», поринули в історичну мандрівку до 1932-33 років. У рамках заходу діти ознайомились з поняттям «геноцид», мали змогу переглянути фото пам’ятників у різних містах України, присвячених жертвам Голодомору, та переглянути виставку «Голодний рік, як чорна птиця над краєм змореним літа».

16:07 27.11.2020

Захист прав та інтересів дітей у громаді

27 листопада 2020 року розпочався 6 регіональний семінар із обміну досвідом "Реформування системи інституційного догляду та виховання дітей: обмін досвідом з актуальних питань практики". Участь взяли 5 областей України – Одеська, Закарпатська, Чернігівська, Хмельницька, Миколаївська. Участь у семінарі взяла завідувач сектору «Служба у справах дітей» відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради Валентина Семенишена.

16:06 27.11.2020

Проведено ремонт водонапірної вежі у селі Чорна

Сьогодні техніка комунального підприємства «Комунсервіс»  працювала  над проведенням  поточного  ремонту  водонапірної вежі  у селі Чорна, що дасть можливість  безперебійно постачати   питну воду на вулиці  Тараса Римара, Пушкіна, частково вулиці Богдана Хмелицького і Зарічну.

17:21 26.11.2020

Проведено черговий рейд

Сьогодні робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в складі представників Чемеровецької селищної ради, Держпродспоживслужби та поліції   проведено рейд серед суб’єктів господарювання смт Чемерівці щодо належного оформлення трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником, наголошено на переваги офіційного працевлаштування. Доведено основні вимоги трудового законодавства в частині мінімальних гарантій в оплаті праці, нормах тривалості робочого часу, відпустки. Крім того,  здійснено моніторингове обстеження    щодо організації протиепідемічних заходів запобігання посиленню на території селищної ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2.

17:19 26.11.2020