Чемеровецька селищна територіальна громада

Дата: від до Скинути

Президент підписав Закон, який забезпечить правонаступництво органів місцевого самоврядування та не допустить паралізування їх діяльності після місцевих виборів

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», прийнятий Верховною Радою 17 листопада (законопроєкт 3651-д). Введення в дію цього Закону забезпечить правонаступництво органів місцевого самоврядування та не допустить паралізування їх діяльності після місцевих виборів, що відбулися на новій територіальний основі.

13:11 04.12.2020

Прибирання в селі Почапинці

Сьогодні в.о старости в селі Почапинці Віталій Загородній організував прибирання сільського парку та прилеглих територій установ і організацій. Захід провели напередодні храмового свята, яке релігійна громада святкує 4 грудня у день введення в Храм Пресвятої Діви Марії. Працівники старостату, закладів культури та соціальні робітники загорнули опале листя, обрізали гілля  на деревах. Також розпочали підготовку до новорічних та  різдвяних свят і  почепили святкові новорічні ілюмінації.

16:56 03.12.2020

Обласна нарада працівників установ культури та мистецтв

Відбулася обласна online-нарада щодо підготовки та здачі річних статистичних, текстових звітів про роботу клубних закладів культури за 2020 рік, в якій взяли участь і працівники Чемеровецького Центру культури, дозвілля і мистецтва.

16:53 03.12.2020

День, покликаний привернути увагу усіх

В  Кочубієві за сприяння керівника товариства "Промінь Галичина" Олександра Бурейка та чотирьох місцевих приватних підприємців  Ігоря Юркова, Надії Ференс, Ірини Щербатюк та  Лариси Громович, які проводять торгівлю на території села, вдалося зібрати пакуночки гостинців  для жителів села, які мають інвалідність. До наборів увійшли солодощі,  хлібобулочні вироби та засоби індивідуального захисту. Передали гостинці працівники старостату.

16:49 03.12.2020

Отримали допомогу від благодійного фонду Карітас

Міжнародний день людей з інвалідністю  привертає увагу усіх до проблем людей цієї категорії,  захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. З цієї нагоди працівники  відділу з питань соціальної політики селищної ради ініціювали  соціальну акцію, якою передбачено залучення комерційних установ   до забезпечення осіб з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні відділу,  продуктовими наборами. Відгукнувся та допоміг керівник  благодійного фонду «Карітас-Чемерівці», настоятель храму успіння Пресвятої Богородиці, отець Василь Демчишин. Для пенсіонерів, які того потребують, було  передано милиці, ходулі, а також  продукти харчування.

16:47 03.12.2020

Забезпечуємо паливними дровами на зиму

З метою забезпечення одиноких  пристарілих  громадянам  дровами  працівники  відділу з питань соціальної політики відслідковують та контролюють їх доставку, порізку та порубку. Сьогодні робітник відділу  працював в селищі Чемерівці. На господарстві  одиноких пенсіонерів проведено порізку заготовлених раніше дров.

16:44 03.12.2020

СТОП СНІД! Обери кольори життя

У Всесвітній день боротьби зі СНІДом бібліотекарі Центральної бібліотеки провели для своїх користувачів, учнів 10 – Б класу Чемеровецького НВК№1  інформ – агенцію : «СТОП СНІД! Обери кольори життя» . Підлітки мали змогу переглянути короткометражний фільм з даної тематики: «Знати сьогодні, щоб жити завтра». Під час проведення ситуативних вправ присутні на заході дізналися, як розповсюджується ВІЧ в організмі людини та познайомилися з простими правилами безпеки. Також з учасниками провели  тематичну вікторину, під час якої юні  читачі обговорювали проблеми ВІЛ-інфікованих в Україні.

16:30 02.12.2020

Збалансований розвиток адміністративних територій: виклики та пріоритети

Сьогодні за участі представників органів місцевого самоврядування Хмельницької області, обласної державної адміністрації, обласної ради, асоціації ОТГ області, громадських організацій регіону, Фонду Ганса Зайделя в Україні, Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації.відбулась онлайн-конференція "Збалансований розвиток адміністративних територій: виклики та пріоритети". Організатори конференції  Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації запропонували для розгляду та  вивчення питання стратегічного планування збалансованого розвитку громад та місцевого економічного розвитку. В ході заходу керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Жанна Народовець ознайомила учасників із заходами стратегічного планування збалансованого розвитку Чемеровецької  громади.

16:28 02.12.2020

Академія культурного лідера 2:0

Триває навчання в міжнародному навчально-тренінговому проєкті «Академія культурного лідера 2:0», спільного проєкту Міністерства культури України та Goethe-Institut в Україні. Метою проєкту є підготовка ТОП-менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст України.  Відбувся 3 модуль – тиждень наполегливого онлайн-навчання для команди Чемеровецької ОТГ, яку представляють директор Чемеровецького Центру культури, дозвілля і мистецтва Людмила Мельник, завідуюча дитячою бібліотекою Ольга Галак, директор центральної бібліотеки Марія Кульпінська, спеціаліст відділу культури та туризму Людмила Фіголь.

16:48 01.12.2020