Чемеровецька селищна територіальна громада

Чергова перемога творчих колективів Чемеровецької громади

З метою розвитку аматорського духового мистецтва, підвищення виконавського рівня та активізації роботи аматорських творчих колективів закладів культури з 20 жовтня по 20 листопада 2020 року проходив обласний дистанційний огляд-конкурс аматорських ансамблів духових інструментів та духових оркестрів.

16:18 09.12.2020

Відбулась перша сесія Чемеровецької селищної ради VIII скликання

Засідання провели у великій залі Чемеровецького центру дозвілля, культури та мистецтв за участі 26 –ти новообраних депутатів селищної ради. Голова Чемеровецької селищної територіальн6ої комісії Ніла Комарніцька озвучила підсумки виборів депутатів Чемеровецької селищної ради VІІІ скликання та Чемеровецького селищного голови.

17:51 08.12.2020

Заходи профілактики недопущення правопорушень

Днями поліцейський офіцер громади Богдан Петелько взяв участь у нараді працівників Чемеровецького районного сектору Головного управління Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області. Для рятувальників він провів роз’яснювальну роботу щодо забезпечення дотримання правил під час дорожнього руху спеціалізованих автомобілів рятувальної служби. Також наголосив на необхідності дотримання правил карантину під час коронавірусної хвороби COVID-19.

17:49 08.12.2020

Забезпечили освітні заклади засобами захисту

Відділ освіти,  молоді та спорту селищної ради забезпечили придбання засобів захисту для організації протиепідемічних заходів у 14 закладів загальної середньої освіти. Придбано антисептик для рук - 695 літрів та засіб дезинфікуючий для обробки поверхонь - 465 кг на загальну суму майже  230 тис.грн. Закупівлю проведено за цільові кошти, виділені у жовтні поточного року постановою Кабінету Міністрів України   на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу.

18:19 07.12.2020

Урок толерантності "Добро лікує душу!"

Працівники Інклюзивно-ресурсного центру селищної ради провели для учнів 5 класу Чемеровецького НВК №1 захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Урок проведений з метою ознайомлення дітей   з різними особливостями, які бувають у  людей та виховання відчуття щирості, доброти та співчуття.

15:46 04.12.2020

Відвідали дітей, які проживають в проблемних сім’ях

Під час щотижневого рейду по населених пунктах поліцейський офіцер громади Богдан Петелько провів обстеження умов проживання окремих родин в селах Черче та Залуччя. До обстеження також долучився директор Черчецької загальноосвітньої школи Олександр Савчук.   Правоохоронець та керівник навчального закладу провели бесіди  з дітьми та їх батьками на предмет попередження правопорушень,  забезпечення належного  ставлення до дітей і покращення житлово-побутових умов проживання.

15:44 04.12.2020

Попередження насильства серед дітей

У дні  Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" завідувачка сектором «Служба у справах дітей» Валентина Семенишена провела тренінг для 10-11 класників Чемеровецького МНВК №1. З метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена в першу чергу на збільшення знань про форми насилля, жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, попередження непорозуміння в сім’ї та дитячому середовищі.

15:43 04.12.2020