Чемеровецька селищна територіальна громада

Держпродспоживслужба району повідомляє

Відповідно до листів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ВХ № 11.1.3-5/2/17844 від 23.11.2020 року «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4924-fup 2» та «Щодо повідомлення RASFF  № 11.1.3.-5/2/17841 від 23.11.2020 року  виявлено:

10:39 26.11.2020

Запали свічку

Шановні чемерівчани, мешканці громади! Запрошуємо вас 28 листопада взяти участь у загальнонаціональній  акції «Запали свічку», в ході якої відбудеться покладання квітів та лампадок до Пам»ятного знака жертвам голодоморів.  О 16.00 буде оголошено   хвилину  мовчання на вшанування пам’яті.  Також в цей час кожен з вас може долучитися до акції та встановити свічку на підвіконні свого помешкання. Пам»янімо разом усіх тих, хто безневинно відійшов у вічність!

16:56 25.11.2020

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Чемеровецька селищна рада вкотре долучається до  цієї  акції.

16:52 25.11.2020

«Розвиваємо творчість та креативність за допомогою наборів LEGO®Education».

Сьогодні     керівники  закладів дошкільної освіти  Чемеровецької селищної ради були учасниками вебінару, що проводився  відділом STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти спільно з ТОВ «Інноваційні Освітні Рішення» на тему  «Розвиваємо творчість та креативність за допомогою наборів LEGO®Education». Під час вебінару  керівники ознайомилися  з новітніми технологіями та застосуванням їх в освітньому процесі.

16:50 25.11.2020

"Новорічні прикраси воїнам Слов'янська і Краматорська"

Лідери ради старшокласників Чемеровеччини, учні ЗНЗ та вихованці Будинку школярів долучились до благодійної акції "Новорічні прикраси воїнам Слов'янська і Краматорська". До роботи підійшли творчо і з любов'ю, щоб зігріти, передати частинку тепла дитячого серця та створити святково-радісну атмосферу на всі зимові свята.

16:48 25.11.2020

Готуємось до зими завчасно

З метою забезпечення  безпеки руху автомобільного транспорту в зимовий період на дорогах селища Чемерівці технікою комунального підприємства «Комунсервіс» проводиться довіз підсипкового матеріалу на вулиці з особливо небезпечними ділянками дороги.

16:56 24.11.2020

Автовишка комунального підприємства працювала в селі Андріївка

Сьогодні, використовуючи автовишку комунального підприємства «Комунсервіс», проводилося відновлення вуличного освітлення в селі Андріївка. Здійснено заміну ламп,  які вийшли з ладу по вулицях  Бринського, Зарічній, Соборній, Станевського.

16:54 24.11.2020

«Впевнений старт: середній дошкільний вік»

Сьогодні   керівники та вихователі   Чемеровецьких  ясла – садків №1 «Дзвіночок»  та  №2 «Червона калина »  були  учасниками   Zoom-конференції  на тему «Впевнений старт: середній дошкільний вік», яку проводили Олена Юріївна Хартман, одна із  авторів програми та Ірина Василівна Волошина – експерт  по впровадженню програми  «Впевнений старт» , яка передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною  в такий спосіб, який забезпечує збалансований особистісний розвиток дошкільників.

16:52 24.11.2020

«Революція гідності: ми пам’ятаємо»

«Революція гідності:  ми пам’ятаємо»  під такою назвою в центральній бібліотеці для дорослих проведено інформаційно-патріотичну бесіду, де було вшановано патріотизм та мужність наших громадян, які у листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

17:10 23.11.2020

Ремонт водонапірної вежі

У селі Бережанка проведено ремонт  системи електропостачання до водонапірною вежі. Роботи виконано працівниками комунального підприємства «Комунсервіс», необхідні матеріали придбано за рахунок селищного бюджету

17:08 23.11.2020