Чемеровецька селищна територіальна громада

Держпродспоживслужба району повідомляє!

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 11.1.3-5/2/17267 від 12.11.2020 року «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4474-fup 38» виявлено:

16:29 23.11.2020

Вшанували пам'ять "Небесної сотні"

Відзначаючи сьому  річницю початку Революції Гідності, згадуємо події вечора 21 листопада 2013 року, коли у відповідь на відмову Віктора Януковича підписати Угоду про асоціацію з ЄС і фактичну відмову від курсу на євроінтеграцію, на Майдані Незалежності в центрі Києва почали збиратися обурені українці. Подальші події, які стрімко перейшли від мирного протесту і наметового містечка, до побиття студентів, вогненних барикад із шин, "коктейлів Молотова", бруківки, і навіть відкритої стрільби по мітингувальниках.  Сьогодні на Центральній площі селища Чемерівці  до пам’ятника Героям Небесної Сотні працівники селищної ради,  представники духовенства, громадські активісти та мешканці селища  поклали  квіти та запалені лампадки. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань у.своїй промові зазначив, що "ми завжди шануватимемо і пам’ятатимемо тих, хто мужньо стояв на рубежах захисту «Євромайдану». І нехай Всевишній береже тих, хто нині боронить кордони України". Слава Україні! Героям слава!

09:38 21.11.2020

Провели нараду з керівниками закладів дошкільної освіти

Під час наради начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна звернула увагу на дотримання протиепідемічних заходів в період карантину, використання в освітньому процесі інтегрованого підходу, інтерактивних розвиваючих ігор та вправ. Керівникам рекомендовано забезпечити умови для організації онлайн занять в першу чергу педагогічних працівників, які атестуються у 2021 році. Крім того, обговорили  організацію харчування в  новому календарному році, вартості одного дня харчування вихованця дошкільного закладу, якості та безпечності харчових продуктів. Також завідувачам ДНЗ наголошено щодо організації новорічно-різдвяних заходів, забезпечення новорічними подарунками, дотримання правил техніки безпеки.

18:50 20.11.2020

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, сьогодні  під керівництвом заступника селищного голови Юлії Повар, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.  На засіданні розглядались питання про визначення способу участі батька у вихованні доньки, надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки, право користування якою має дитина.  Питання детально вивчені, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийнято рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

18:40 20.11.2020

Участь у ХХІ міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Сьогодні відбувся ІІ етап XXI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Участь у конкурсі взяли школярі початкової, базової та старшої школи закладів загальної середньої освіти селищної ради. Конкурсне випробування проходило в онлайн режимі з використанням платформи Google meet. Результати члени журі озвучать у понеділок 23 листопада 2020 року.

18:33 20.11.2020

Визначено переможців конкурсу "Учитель року-2021"

В номінації "Математика"- лауреати Валентина Ворона та Людмила Мельник, переможець Тетяна Щербакова! Номінація "Українська мова і література"- лауреат Олена Мага, переможець Ольга Олійник! Номінація "Трудове навчання"- лауреат Аліна Весна! Номінація "Керівник навчального закладу"- лауреати Вадим Повар, Тетяна Шкляр та Оксана Юрчук, переможець Віра Срібняк!  Бажаємо успіхів в майбутніх випробуваннях!!!

18:22 20.11.2020

Триває модернізація навчальних закладів

Заходи, реалізація яких визначена проєктом реконструкції  Жердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня в рамках Концепції «Нова українська школа»,   практично уже виконані. Днями до освітнього закладу завезено дитячий ігровий майданчик, стільці для виховного центру та актової зали. Також доставлено демонстраційний стіл і парти для кабінету біології.

18:16 20.11.2020

Корекційно-розвиткова робота з дітьми, що мають особливі освітні потреби

Сьогодні вчитель – реабілітолог Інклюзивно-ресурсного центру  Максим Бойко провів для вчителів індивідуального навчання  на тему: «Метод ерготерапії в навчальній та корекційно-розвитковій роботі з дітьми з особливими освітніми потребами». На онлайн-вебінарі, який проводили  у програмі «Zoom» розглядалися питання:  поняття ерготерапії, напрямки роботи в ерготерапії, умови успішного використання ерготерапевтичного методу, особливості дитячої ерготерапії. Учасники дізналися про новий метод корекційної роботи для подальшого застосовування його на практиці.

18:13 20.11.2020

Заходи з нагоди Дня гідності і свободи

Шановні чемерівчани, мешканці громади! Запрошуємо вас взяти участь у заходах, приурочених 7-й річниці пам'ятних подій на Майдані Незалежності в місті Київ. В ході заходу відбудеться покладання квітів до пам'ятника Героям Небесної Сотні та вшанування пам'яті борців за незалежність України.

10:29 20.11.2020