Заготовили дрова

З метою забезпечення впродовж опалювального сезону належного температурного режиму в закладах громади у населених пунктах триває заготівля  дров. За паливо використовують аварійні сухостійні дерева, на видалення яких є усі дозвільні документи. Сьогодні в Летаву завезено дві   машини паливних дров, які використають для опалення закладів соціальної сфери.

16:22 16.02.2022

День єднання відзначає вся громада

У населених пунктах Чемеровецької територіальної громади  також підняли  Державний Прапор  України на адміністративних будинках. Біля закладів культури о 10.00 пролунав  Державний Гімн України. Селищний голова Олександр Собань перебуваючи з робочим візитом в селі Летава доєднався до Акції єднання.

10:25 16.02.2022

Незаконне полювання на території Національного природного парку «Подільські Товтри»

Чемеровецьким відділом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно мешканця Дунаєвеччини за фактом незаконного полювання (ч. 1 ст. 248 Кримінального кодексу України).

08:46 16.02.2022

Відбулась розширена апаратна нарада

Сьогодні селищний голова  Олександр Собань провів робочу нараду з начальниками відділів та старостами у населених пунктах територіальної  громади. Відповідно до формату проведення наради обговорили нагальні питання діяльності громади загалом та в розрізі галузей. Начальники відділів прозвітували про виконані завдання минулого тижня та напрацювали   спільний план на поточний тиждень. В частині спілкування  зі старостами очільник громади визначив  ряд  завдань для кожного села  та шляхи їх  вирішення в оптимально стислий термін.

16:05 15.02.2022

Вшанували пам’ять воїнів - інтернаціоналістів

Сьогодні в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата вибрана не випадково, саме 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція в Афганістані. 160 тисяч українців пройшли через горнило тієї війни, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок. Відтак, сьогодні Чемеровецька громада традиційно вшановує пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів.

16:03 15.02.2022

В  Чемеровецькому медичному фаховому коледжі відбулись вибори директора

В Чемеровецькому медичному фаховому коледжі відбулись вибори директора

11 лютого за участю першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука та представника наглядової ради закладу, депутата обласної ради Віктора Бурлика відбулись вибори директора Чемеровецького медичного фахового коледжу.

16:02 15.02.2022

Селищний голова Олександр Собань взяв участь  у сесії обласної ради

Селищний голова Олександр Собань взяв участь у сесії обласної ради

Сьогодні відбулась восьма позачергова сесія, яку скликала голова обласної ради Віолета Лабазюк у зв´язку зі складною внутрішньо-політичною ситуацією в державі та необхідністю розгляду вкрай важливого питання – внесення змін  до обласного бюджету Хмельницької області на 2022 рік.

16:02 15.02.2022