Святкували День молоді

У неділю,  27 червня в Парку відпочинку з нагоди Дня молоді відбулось  святкове дійство для тих, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Усі охочі мали змогу  взяти участь у святковій лотереї, яку організували актив громадської організації «За конкретні справи». Кульмінаціює вечора  стало LED DJS SHOWвід DJ Robocop Show. Діджеї забезпечили яскраве світлове шоу під запальну сучасну музику. Святкові дискотеки також проводили у населених пунктах громади.

16:52 27.06.2021

З фондів Національного архіву

Як у кожній сім’ї існують певні традиції, правила і норми поведінки, так і в кожній державі є багато правил, за якими живуть люди. Ці правила називаються законами. Всі існуючі в країні закони підпорядковуються Конституції, тому що Конституція – це Основний Закон держави. Нова Конституція України була прийнята 28 червня 1996 року. Тому день 28 червня вважається всенародним святом.

15:15 25.06.2021

Підвели підсумки  акції «Бережи довкілля – сортуй сміття»

Підвели підсумки акції «Бережи довкілля – сортуй сміття»

Нагадаємо, що акція  передбачала  конкурс серед торгівельних закладів містечка на цікаве оформлення сміттєвих баків. Деякі підприємці провели благоустрій, встановили нові баки, проте конкурсна комісія визнала найкреативнішим підхід підприємця Сергія Волошина, який з вторинної сировини виготовив власними руками сміттєвий бак оригінального дизайну.  Також в рамках реалізації проєкту  «Бережи довкілля – сортуй сміття» громадська організація «Ініціативні громадяни Чемеровеччини» виграла кошти, за які закуплено три сміттєвих баки – «пляшка» для збору пластику. Їх встановили в сквері біля Центральної площі, ринку та у Парку відпочинку селища Чемерівці.

15:13 25.06.2021

Проводиться ремонт доріг

У Чемерівцях продовжуються планові роботи з утримання доріг комунальної власності. Наразі шляховики усувають недоліки, вибоїни та інші пошкодження дорожнього покриття за допомогою струменевої технології по вулиці Гусятинське шосе.  Наступними стануть вулиці Івана Франка та Андрія Кухара.

15:13 25.06.2021

Отримали нагороди з нагоди державного свята

Напередодні 25-ї річниці Конституції України  під час урочистого зібрання  заступник голови Юлія Повар  вручила за сумлінну працю, високий професіоналізм відданість своїй справі, зміцнення конституційних засад української державності та з нагоди Дня Конституції України грамоти Хмельницької обласної ради депутату Чемеровецької селищної ради  Богдану Фуртелю, Хмельницької обласної  адміністрації - заступнику начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій  у Хмельницькій області Віталію Паламару, Кам’янець-Подільської районної ради - старості села Біла  Василю Горуку, Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації - директору Чемеровецького будинку школярів Маргариті Чебаник. Грамотами Чемеровецької територіальної громади відзначено лікаря-терапевта поліклінічного відділення КНП  «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» Аллу Павліковську, лікаря-педіатра  Чемеровецької амбулаторії загальної        практики сімейної медицини  Іванну Мерву, статистика медичного КНП             «Чемеровецький  центр первинної медико-санітарної» Світлану Жилізну, адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг Тамару Кузь та діловода загального відділу у селі Кочубіїв  Валентину Мельник.

15:11 25.06.2021

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції

Святковий захід розпочався з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Заступник селищного голови Юлія Повар привітала усіх присутніх зі святом, побажала миру, міцного  здоров’я, процвітання нашої громади та збагачення кожної родини, кожного жителя зокрема. Працівники Чемеровецького центру культури, дозвілля та мистецтв підготували святкову концертну програму.

15:09 25.06.2021

В громаді триває вакцинація   від   COVID-19

В громаді триває вакцинація від COVID-19

В рамках програми щеплення від COVID-19 уже вакциновано 2,5% від загальної кількості жителів громади,   Наш показник у  п’ятірці кращих серед територіальних громад Хмельницької області.  Вакцинація проводилась препаратами AstraZeneca,  CoronaVac,  та Pfizer.  Наразі активно триває вакцинація осіб старше 80 років, медичних працівників, освітян та  рятувальників, а також усіх бажаючих жителів громади.

16:27 24.06.2021

Реалізація угод про соціальне партнерство в  селі Сокиринці

Реалізація угод про соціальне партнерство в селі Сокиринці

З метою осучаснення шкільного подвір‘я, надання  естетичного вигляду території Сокиринецької  ЗОШ I-III ступенів учні навчального закладу   напрацювали проєкт « Шкільне подвір‘я - символ затишку і чистоти». Проєкт  передбачає  мощення території бруківкою.  Громада освітнього закладу зверталась до  очільників громади з проханням допомогти реалізувати задумане. Днями, за сприяння депутата обласної ради Уляни Ткаченко,  селищного голови Олексадра Собаня   та керівників ТОВ "Агрохолдинг 2012", проєкт почав реалізовуватися. Крім того, інвестори, в рахунок угоди про соціальне партнерство, профінансували придбання бруківки для облаштування територій   дошкільного навчального закладу та місцевого храму  загалом 430  метрів квадратних. Найближчим часом майстри розпочнуть роботи з її укладання.

16:25 24.06.2021