Чемеровецька селищна територіальна громада

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Під час засідання виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Олександра Собаня, члени виконкому  заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

16:41 23.06.2017

Чемеровецький селищний голова привітав державних службовців

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань завітав на урочисті збори з нагоди Дня державної служби, які відбулись в актовій залі Чемеровецької районної  ради. Олександр Володимирович щиро привітав державних службовці з професійним святом та нагородив подякою Чемеровецької об’єднаної територіальної громади колектив управління Державної казначейської служби України у Чемеровецькому районі Хмельницької області.

16:40 23.06.2017

З Днем державної служби!

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям. Це висока честь і велика відповідальність.

14:47 23.06.2017

Чемеровецький селищний голова провів зустріч з головами постійних комісій

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань в ході підготовки до чергової сесії провів зустріч з головами постійних комісій, що діють при селищній раді. Предметом спілкування стало обговорення ряду питань, які необхідно додатково включити до проекту порядку денного. Голова заслухав пропозиції керівників комісій щодо  переліку проектів, реалізація яких буде проводитись за кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Селищний голова отримав від Віталія Пелехацького та Анатолія Степчука підтримку та погодження у визначених напрямах розвитку населених пунктів громади, а висловлені пропозиції, які як запевнив керівник громади  будуть враховані  у роботі селищної ради.

17:14 22.06.2017

Вшанували пам’ять жертв війни в Україні

В селищі Чемерівці відбулись заходи, приурочені  Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні, який  щорічно в нашій державі відзначається 22 червня. В знак  вшанування пам’яті  українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності рівно о 12.00 Чемеровецька громада долучилась до всенародної хвилини мовчання. Очільники району та громади  поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам в ході Другої світової війни.

16:57 22.06.2017

Зустріч з представником проектної організації

Сьогодні у Чемеровецького  селищного голови Олександра Собаня відбулася ділова зустріч з керівником проектної організації  Вікторією Греськовою. В ході спілкування було обговорено питання щодо виготовлення проектних документацій для запланованих інвестиційних проектів, зокрема по деяких об’єктах, реалізація яких буде проводитись за кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

16:54 22.06.2017

Обмінялись досвідом з колегами Дунаєвецької міської ОТГ

До Чемеровецької селищної ради завітала делегація працівників земельного відділу Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади. Метою візиту представників  з сусідньої громади було ознайомлення з практикою відділу з питань земельних ресурсів селищної ради  щодо організації роботи з питань контролю за станом чинного земельного законодавства та обмін досвідом у вирішенні земельних питань. До обговорення питань земельного характеру також долучились і працівники управління Держгеокадастру у Чемеровецькому районі.

17:18 21.06.2017

Участь у обласному пленері художників-викладачів

Впродовж 13- 17 червня  викладачі  Чемеровецької дитячої художньої школи  взяли участь в обласному  пленері  художників – викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Краєвиди рідного краю».                 У смт Сатанів Городоцького району в санаторно-курортній зоні, який провів Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва. У ньому взяли участь 22 викладачі з 14 мистецьких шкіл області.

17:11 21.06.2017

Взяли участь у засіданні «круглого столу»

Сьогодні начальник відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради  Віталій Приймак взяв участь у засіданні «круглого столу» за темою  «Співпраця районного центру зайнятості з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями щодо вирішення питань тимчасової зайнятості та організації громадських робіт задля покращення ситуації на ринку праці району», що проводився за ініціативи Чемеровецького районного центру зайнятості. Запрошенні на засідання представники керівних органів, установ та організацій обговорили проблеми та перспективи ринку праці в умовах реформ та перспективних законодавчих змін.

17:10 21.06.2017

Техніка КП «Комунсервіс » працювала в Хропотові

Літній грозовий дощ додав клопоту та незручностей для мешканців села Хропотова, грунтовий бруд замулив дорожні стьоки центральної дороги. На боротьбу  з    наслідками  було залучено техніку комунального підприємства «Комунсервіс». Протягом усього дня екскаватор проводив розчищення узбіч сільської дороги, оскільки вже найближчими днями буде розпочато посипання усіх доріг села щебенем.

16:54 21.06.2017